krótka historia

Eliza Dudek Wójcicka i Łukasz Wójcicki

To co nas łączy, to zamiłowanie do rysowania i malowania i chociaż wspólnie pracujemy i tworzymy, różnimy się w podejściu do procesu twórczego. Każdy z nas kroczy własną drogą w interpretacji malarskiej, tak naprawdę – w postrzeganiu świata.

o nas

Mamy wiele do zaoferowania naszym uczniom. Każdemu możemy oddać „część siebie”, jednocześnie pomagając mu odnaleźć swoją własną wrażliwość twórczą. Wierzymy, że w każdej osobie, która zainteresuje się rysunkiem lub malarstwem, drzemie jej własna droga – czekająca na odkrycie.

Zajęcia dedykowane są osobom w każdym wieku (dzieciom od lat 6, gimnazjalistom, licealistom, studentom i dorosłym), którzy pragną rozwijać swoje umiejętności artystyczne. Szeroki zakres tematyki i technik zapewnia wszechstronne poznanie zagadnień związanych z rysunkiem i malarstwem. Ich wybór uzależniamy jest od indywidualnych zainteresowań uczniów.

Program może obejmować techniki takie jak: ołówek, kredka, tusz, cienkopis, akwarela oraz farby akrylowe. Tematykę można elastycznie dobierać z zagadnień takich jak: architektura, pejzaż, człowiek, portret, zwierzęta, martwa natura, zieleń i wiele, wiele innych.

Małe grupy (maksymalnie do 10 osób) gwarantują wysoką efektywność nauki dzięki indywidualnemu podejściu oraz przyjemną atmosferę.

Każdy uczestnik zajęć malarskich przynajmniej raz do roku będzie miał możliwość wystawienia swoich prac w galerii sztuki oraz przeżyć własny wernisaż otwierający wystawę.

Organizujemy plenery malarskie i rysunkowe a także liczne wystawy dla dzieci i oddzielnie dla młodzieży oraz dorosłych. 

Raz do roku zazwyczaj w okolicach czerwca organizujemy noc malowania. Jest to artystyczne spotkanie oddzielnie dla młodzieży i dorosłych, gdzie łączymy malarstwo z grillem i sympatyczną imprezą.

Nawiązujemy przyjaźnie i bliskie relacje z naszymi uczniami, czego efektem są również firmowe imprezy.

Canaletto Art uzyskało subwencję finansową, a podmiotem udzielającym był PFR.

Każdemu możemy oddać "część siebie".

nauczyciele

Eliza Dudek-Wójcicka

Łukasz Wójcicki

Mateusz wójcicki

Aleyna Isik

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Masz jakieś pytania? Nie jesteś pewien jaki kurs obrać? Zadzwoń/napisz do nas. Odpowiemy na każde pytanie!